Çevre Mühendisleri Odası - Çevre Sektörü
Paylaş:
Ana Sayfa
    Detaylı Ara
HAKKIMIZDA
Çevre tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en hızlı büyüyen sektörlerden birisidir. Danışmanlık, planlama, projelendirme, taahhüt, kimyasal, ekipman, malzeme tedariği ve işletme gibi alt bileşenlere sahip sektör yalnızca hizmet sağlayıcıları değil, hizmet alımı yapmak isteyen kişi, firma ve kurumlar da dikkate alındığında önemli bir büyüklüğe sahiptir.

Bu kadar büyük bir boyuta ulaşan sektörün günümüzün yoğunlaşan iş temposunda ancak elektronik ortamda etkin bir şekilde bir araya gelebileceği gerçeğinden yola çıkan TMMOB Çevre Mühendisleri Odası, siz çevre sektörünün değerli bileşenlerini CevreSektoru.com platformunda sektörel buluşmaya davet ediyor.

CevreSektoru.com platformunda firmalar farklı kategorilerde üyeliklerle tanıtım ve reklamlarını yapabilecekleri gibi, çevre sektöründe hizmet veya mal/malzeme ihtiyacı olan kişi, kurum veya firmalar da bu tedarikçilere hızlı ve kolay bir biçimde ulaşım olanağına sahip olacaklardır.

Ülkemizin çevre kalitesinin korunup geliştirilmesinde çok önemli bir işlevi yerine getirecek olan CevreSektoru.com platformunda birlikte olmak dileğiyle…

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI

Hizmet ve Ürün
Arayanlar için
Hizmet, Ürün ve Firma araştırabilir,
Hizmet ve Ürün Alım Talebi bırakabilirsiniz.
Hizmet ve Ürün
Sunanlar için
Hizmet ve Ürünlerinizi sergileyebilir,
Firmanızı tanıtabilir ve
Hizmet ve Ürün Satışı yapabilirsiniz.
 
Linkler Çevre Sektörü
Çevre Mühendisleri Odası
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Orman ve Su İşleri Bakanlığı
Mevzuat Bilgi Sistemi
Resmi Gazete