Çevre Mühendisleri Odası - Çevre Sektörü
Paylaş:
Ana Sayfa
    Detaylı Ara
HİZMET ve ÜRÜN SUNUMU
Hizmet ve/veya ürünlerinizi Çevre Sektörü'nün sunduğu hizmet ve/veya ürün platformlarında sergileyebilir, ziyaretçileri firma sayfanıza yönlendirebilir ve firmanızın potansiyel alıcılar tarafından fark edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Ayrıca hizmet ve/veya ürünleriniz ilgili kategoride hizmet ve/veya ürün arayan Çevre Sektörü üyelerine e-posta ile duyurulmaktadır.

Hizmet ve/veya ürünlerinizi ziyaret eden ve ilgilenenler size hemen o anda mesaj iletme imkanına sahiptir. Bu mesajlardan hemen o anda gönderilen mail yoluyla bilgilendirileceksiniz ve Çevre Sektörü hesabınıza girerek mesajı okuyabilecek, yanıtlayabileceksiniz. 

Hizmet ve/veya ürün arayan firmaların bir kısmı, doğrudan alım talebi yayınlayarak hizmet ve/veya ürün sağlayanların kendileri ile temasa geçmesini beklerler.

Talep sayfalarını ziyaret ederek sizin hizmet ve/veya ürünleriniz ile ilgili talebi olan firmaları arayabilirsiniz. Talep varsa, firma yetkilisinden talepleri ile ilgili daha detaylı bilgi istemek veya eğer bu talebi karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız teklif  vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Paneli, sizin hizmet, ürün sunan ve arayanlar ile hızlı, kolay ve ücretsiz iletişim kurmanızı sağlar.
Haberci, istediğiniz kategorilerde hizmet, ürün veya talep oluşturulduğunda size hemen haber verir.
Linkler Çevre Sektörü
Çevre Mühendisleri Odası
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Orman ve Su İşleri Bakanlığı
Mevzuat Bilgi Sistemi
Resmi Gazete