Çevre Mühendisleri Odası - Çevre Sektörü
Paylaş:
Ana Sayfa
    Detaylı Ara
GİZLİLİK POLİTİKASI
Çevre Sektörü, Güvenliği ve Gizliliği Korumaya önem verir.

Çevre Sektörü, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve korunmasının sizin için önemli olduğunu bilmektedir. Bu bildirim, Çevre Sektörü web sitesinin kişisel bilgilerinizi nasıl koruduğunu açıklamaktadır.

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına kayıt yaparak, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması ve Saklanması

1- Kayıt Sırasında

Çevre Sektörü web sitesine kayıt olurken, sizden iki türde bilgi alınır:

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlayan veya başka kişilerin sizle bağlantı kurmasını sağlayan bilgilerdir. Çevre Sektörü tarafından toplanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, e-posta adresinizi de içerir çünkü bu şekilde iletişim kurmak daha kolay ve güvenilirdir.

Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-posta, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece diğer firmalara verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Kişisel olarak tanımlanamayan veya "davranışsal" bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlamayan veya başka kişilerin sizle bağlantı kurmasını sağlamayan bilgilerdir. Çevre Sektörü bu tür bilgileride toplamaktadır. Bu şekilde üyelerimizle 1e1 odaklı bir iletişim kurmuş oluruz. Bu sizin memnuniyetiniz açısındanda oldukça önemlidir.

2- Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" saklanmaktadırlar. Çevre Sektörü, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Çevre Sektörü, kişisel bilgilerinizi, sizin onayınız olmadıkça bu Gizlilik Bildirimi'nde açıklanandan farklı şekilde paylaşmayacak, satmayacak veya kullanmayacaktır.

Çevre Sektörü, bilgilerinizi Çevre Sektörü hesabınızı çalıştırmak ve Çevre Sektörü Hizmetleri'ni yürütmek için kullanır.

Çevre Sektörü, web sitesine üye olmakla seçtiğiniz hizmetler doğrultusunda bilgi (e-posta, posta) almayı kabul etmiş olursunuz.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler

Çevre Sektörü, bu Gizlilik Bildirimi'ni zaman zaman güncelleştirecektir. Güncelleştirme uyguladığımızda, Gizlilik Bildirimi'nin en alt bölümündeki "son güncelleştirme" tarihini de yenileriz. Bu Gizlilik Bildirimi'nde yapılacak değişiklikler, Çevre Sektörü tarafından Çevre Sektörü Web Sitesine konulacak belirgin bir yazıyla size bildirilecektir. Bilgilerinizi nasıl koruduğumuzdan haberdar olmak için bu Gizlilik Bildirimi'ni düzenli aralıklarla incelemenizi öneririz.

Son Güncelleştirme : 23/09/2012

Hizmet ve Ürün
Arayanlar için
Hizmet, Ürün ve Firma araştırabilir,
Hizmet ve Ürün Alım Talebi bırakabilirsiniz.
Hizmet ve Ürün
Sunanlar için
Hizmet ve Ürünlerinizi sergileyebilir,
Firmanızı tanıtabilir ve
Hizmet ve Ürün Satışı yapabilirsiniz.
 
Linkler Çevre Sektörü
Çevre Mühendisleri Odası
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Orman ve Su İşleri Bakanlığı
Mevzuat Bilgi Sistemi
Resmi Gazete